+420-774 51 51 57

Praha 5 Stodůlky, Petržílkova 2583, 2. patro, vchod od radnice, Zvonek č. 22

  Doporučení a informace pro nevěsty

 Svatební den je jeden z nejvýznamnějších dnů v životě každé ženy. Krásné šaty, skvělý make-up, vkusný a slušivý účes, který je vždy korunou Vašeho vzhledu, platí ve svatební den dvojnásob. Nevíte-li jaký účes zvolit, rádi Vám poradíme a o vše se postaráme. Vychutnejte si plně krásu a jedinečnost svatebního dne. Vyhněte se starostem, spěchu a využijte naší nabídku.

 Svatební účesy na základě přání nevěsty navrhneme a po dohodě s ní upravíme. Svatební účesy jsou specifické tím, že musí držet tvar celý den, proto je velmi důležité je dobře upevnit.

Před samotným dnem D je potřeba se s nevěstou minimálně jednou sejít a to nejlépe v týdnu před samotným svatebním dnem. Při svatební zkoušce vyzkoušíme několik variant účesů a make-upů, dále předpřipravíme vlasy, nejčastěji provádíme tónování vlasů (přeliv) a hloubkovou regeneraci vlasům, aby byly ve svatební den krásně lesklé a zdravé.

 Pokud si nevěsta přeje, je samozřejmě možné provést i větší kadeřnické úkony, jako je melír, barvení, narovnání vlasů či stříhání. To ovšem není zahrnuto v ceně zkoušky - viz ceník níže. Z časových důvodů je vhodné se sejít na dvakrát.

 Na zkoušku doporučujeme nevěstám, aby si s sebou přinesly vlasové ozdoby a doplňky (květy, korálky, perličky, peříčka, stuhy, korunku či závoj), které budou mít na sobě. Pokud je to možné, také foto svých šatů pro naší lepší představu celkového looku. Důležitá je i květina, typ a barva.

 Nevěstám i ženichům se také postaráme o úpravu nehtů přírodní manikúrou. Lakujeme také nehty na nohou, a děláme pedikúru . Nezapomínáme ani na maminky nevěsty a ženicha, družičky, svědkyně, svědky a ostatní svatebčany. V případě zájmu je prosím nezapomeňte předem objednat. Za příplatek je možno provést úpravu na místech, kde je nás potřeba.