+420-774 51 51 57

Praha 5 Stodůlky, Petržílkova 2583, 2. patro, vchod od radnice, Zvonek č. 22

   

  Salon P&P je výsostným místem krásy kde se ženy mohou svěřit se svými přáními a touhami. Náš personál je zde proto, aby vás vyslechl a pomohl tyto naplnit. Po analýze Vaší pleti vybereme vhodnou péči a sestavíme kosmetický program v závislosti na Vašich individuálních potřebách a možnostech. Nezapomínejme, že svou pleť máme jen jednu na celý život a vyplatí se proto investovat do ní čas i peníze. Ošetřená pleť bude vždy naší ozdobou. A smích dodá jiskru Vašemu snažení.

an image   Novinkou v salonu je mezoterapie - mikrojehličkové ošetření Dermapen  

Vaše pleť výrazně omládne, vypne se a vy se budete cítit o pár let mladší! Dermapen pracuje s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci, které vertikálně propichují pokožku a vnikají do nastavené hloubky kůže. Dermapen využívá systém automatické vibrace, jehličky se vpichují do kůže vysokou rychlostí. Díky tomu je ošetření minimálně bolestivé. Frekvence vpichu je nastavitelná, podle ošetřované oblasti. Volit lze ze 7 rychlostí (frekvence vpichu 25× za sekundu až 90× za sekundu). Nedochází k poškozování epidermis, kůže se hojí rychleji a trauma je minimální. Díky rychlým vpichům je bolest minimální. Ošetřit můžeme celou plochu obličeje, tělo (jizvičky, strie, záda, ruce). Vhodné je rovněž použití na citlivé oblasti – okolí očí, rty i nos. Doba rekonvalescence je minimální. Jehličkové nástavce jsou jednorázové

Lash lifting a Lash botox - oslňte své okolí okouzlujícím pohledem díky přirozenému zvětšení a prodloužení řas

Metoda spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu, jejímž výsledkem jsou zatočené a přirozeně zvětšené řasy.Kůra dále uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy. Je bez parabenů! Metoda vydrží 4-6 týdnů. 

Catio Lift - "Liftingový efekt", který soupeří s plastickou chirurgií.

 Je obnovena samoomlazovací funkce Vaší pleti. Pokožka je detoxikována a okysličena. Svalová stimulace procvičuje svaly obličeje a navrací konturám pevnost a tonus. Rysy jsou vyhlazeny a vrásky ustupují. Kvalita pleti je výrazně zlepšena.

CatioVital - Krásnější již po první aplikaci.

 Unikátní péče o obličej a oblasti kolem očí. Ionizační efekt přístroje podporuje vstřebávání aktivních látek hluboko do pokožky. Modeláž esenciálními oleji má blahodárné účinky. Toxiny jsou odváděny, je obnoven harmonický krevní oběh.

Beauté Lifting- Trojí omlazení: vyhlazení vrásek, revitalizace a zpevnění

 Lifting s mořským kolagenem revitalizuje a regeneruje pleť. Váš obličej je jako vyměněný, pleť je odpočatá a viditelně omlazena.

Peel Lift s ovocnými kyselinami - Efekt "nové pleti"

 Peeling odstraňuje odumřelé buňky. Pokožka je okysličena, pryč je mdlý odstín - je vytvořena nová, mladší pleť. Obličej viditelně zkrásněl.


Mary Cohr-přístrojová kosmetika
 
Catio Vital(unikátní omlazovací kúra)   1400,-Kč
Catio Vital oči   990,-Kč
Catio Vital obličej+oči   1650,-Kč
Catio Lift obličej   1950,-Kč
Beaute Aromatique   1350,-Kč
Beaute Lifting(lifting s mořským kolagenem)   1750,-Kč
Peel&Lift - péče s „efektem nové pleti“   1550,-Kč
Chemický peeling(Renophase Paříž),1 aplikace ·Exfoliace a kožní obnova · Bunečná regenerace ·Vysoká kožní tolerance

1000,-Kč
MEZOTERAPIE DERMAPEN
cena se pohybuje dle velikosti ošetřované oblasti a použitých sér
od 1500,-Kč

 
Úprava obočí
120,-Kč
barvení obočí
100,-Kč
Barvení řas
120,-Kč
Lash lifting                                                    
800,-Kč
Lash botox                                                    
400,-Kč
Lash lifting + Lash botox 
1000,-Kč
Lifting bez skalpelu
1190,-Kč
Depilace

- ret nebo brada, nebo tváře 100,-Kč
- lýtka 250,-Kč
- stehna 250,-Kč
- celé nohy 500,-Kč
- brazilien pro dámy 500,-Kč
- předlokti nebo podpaži 150,-Kč


2.Ošetření Anti Aging pro zralou plet´
účinné ošetření zaměřené na problém vrásek s devíti pozitivními účinky na plet´, hydratace, výživa, tonizace, regenerace, zpevnění, antioxidace, oprava struktury pleti, prozáření a redukce vrásek. Odlíčení,jemný peeling,masáž obličeje mandlovým olejem,aplikace hydratační masky, aplikace plet´ového séra a očního séra,aplikace denního krému proti vráskám
Dárek pro nové zákaznice:
Ke každému kosmetickému ošetření pleti dostane nová zákaznice sadu vzorečků francouzské kosmetiky, vhodnou právě pro její pleť.

1100,-Kč

3.Ošetření pro mastnou a problematickou plet´
prozařující ošetření se zaměřením na zmatnění mastné pleti a stažení pórů,zjemnění struktury pleti. Odlíčení gelem na mastnou plet´,čisticí maska,peeling,čištění pleti,aplikace tonika,aplikace séra na póry,aplikace krému na mastnou plet´,aplikace očního séra
Dárek pro nové zákaznice:
Ke každému kosmetickému ošetření pleti dostane nová zákaznice sadu vzorečků francouzské kosmetiky, vhodnou právě pro její pleť.

990,-Kč
4.Ošetření smíšené pleti
Vyladění smíšené pleti se zaměřením na individuální problém T-zóny, nabídka tří ošetření dle kombinace smíšené pleti
- Ochranné ošetření 990,-Kč
- Hydratační a osvěžující ošetření 1100,-Kč
- Relax ošetření smíšené pleti 1100,-Kč

5.Pánská řada      
- Ošetření 990,-Kč
- Aplikace oční masky 300,-Kč
- Ampule Lift 300,-Kč